Incluzio Uitvoering Oost > Werkgebieden > Gemeente Twenterand

Gemeente Twenterand

Welzijnswerk functies

In Twenterand voert Incluzio Uitvoering Oost een aantal functies uit gericht op welzijn. Zie ook de contactgegevens op deze pagina.

In welke wijken en buurten vindt u ons?

Wij zijn actief in alle kernen van Twenterand; Den Ham, Vroomshoop, Vriezenveen en Westerhaar, en ook bij Incluzio Rheden.

Onze medewerkers Twenterand

Mark Heijink
Straathoekwerker / coördinator jongerenwerk Twenterand
heijink@incluzio.nl
06 – 11593726

Maurien Abbink
Gezinswerker
mabbink@incluzio.nl
06 – 11589978

Annika Woltersom
Gezinswerker
awoltersom@incluzio.nl
06 – 57290275

Nicolette Tibboel 
Gezinswerker
ntibboel@incluzio.nl
06-11051133 

Geraldine Dijk
Scheidingsdeskundige
gdijk@incluzio.nl
06 – 82475845
zie ook de website scheidendoejenietalleen.nl

Hanriëtte Drent
Armoederegisseur
hdrent@incluzio.nl
06 – 51129223
zie ook de website dekrachtvantwenterand.nl

Meer informatie

Incluzio Uitvoering Oost bouwt aan een nieuwe samenleving waarin veiligheid, aansprakelijkheid en gezamenlijkheid voorop staan. Wilt u meer weten over onze opdracht voor gemeente Twenterand of heeft u andere vragen? Neem dan gerust contact op met ons hoofdkantoor in Enschede.